Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Likwidacji Szkód Korporacyjnych

Generali O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Twoje zadania

  • Bieżąca i terminowa likwidacja merytoryczna szkód w pojazdach z tytułu odpowiedzialności cywilnej w ramach ubezpieczeń korporacyjnych
  • Analiza dokumentacji i aktów prawnych
  • Negocjacje, weryfikacja zasadności roszczeń odszkodowawczych, negocjacje ugodowe
  • Prowadzenie korespondencji ze wszystkimi stronami procesu

Nasze oczekiwania

  • Minimum 1 rok doświadczenia w obszarze likwidacji szkód oc
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość zasad odpowiedzialności cywilnej (szczególnie odpowiedzialność deliktowa)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywność, umiejętność budowania relacji z klientami
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Rzetelność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania

Twoje korzyści

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, zniżki na produkty Generali)
  • Program „Bądź w Formie z Generali” – karty sportowe
  • Lekcje języka angielskiego bezpłatne i na miejscu
  • Podnoszenie kompetencji poprzez udział w szkoleniach

Ogłoszenie archiwalne