Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Likwidacji Szkód

Signal IdunaO firmie

Signal Iduna

Przyokopowa 31

Warszawa

Jesteśmy firmą ubezpieczeniową i należymy do niemieckiej grupy SIGNAL IDUNA. Od ponad 100 lat dbamy o bezpieczeństwo milionów osób w Niemczech, Polsce, Rumunii, Szwajcarii oraz na Węgrzech.

Młodszy Specjalista
ds. Likwidacji Szkód w Zespole Sieci Medycznej i Obsługi Roszczeń Zdrowotnych

Nr ref.: BUZ/03/09/2020

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • masz doświadczenie w obszarze obsługi Klienta,
  • znasz MS Office,
  • jesteś osobą pewną siebie, samodzielną i dobrze zorganizowaną,
  • lubisz pracę w zespole i chcesz wziąć udział w jego tworzeniu.

Jakie będą Twoje zadania?

  • obsługa zgłoszonych roszczeń,
  • przygotowywanie oraz kompletowanie dokumentacji niezbędnej do podjęcia decyzji w rozpatrywanych roszczeniach,
  • przygotowywanie decyzji dotyczących rozpatrywanych roszczeń,
  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie rozpatrywania roszczeń,
  • obsługa rozliczeń z zewnętrznymi dostawcami usług,
  • obsługa reklamacji dotyczących ubezpieczeń zdrowotnych.

Co oferujemy?

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (umowa na zastępstwo),
  • pakiet świadczeń socjalnych,
  • ubezpieczenie zdrowotne i grupowe na życie,
  • pracę w siedzibie w centrum Warszawy przy stacji linii metra M2.

Jesteś zainteresowany/-a?

Wyślij CV wraz z numerem referencyjnym za pomocą przycisku aplikowania.

Dodaj do CV klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

Jeżeli wyrażasz zgodę na wzięcie udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez SIGNAL IDUNA Polska TU SA I SIGNAL IDUNA Życie Polska TU SA, dodaj do CV klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych oraz innych informacji zawartych w załączonych dokumentach w celach przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

Zastrzegamy kontakt tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy