Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Logistycznej Obsługi Klienta

Profile VOXO firmie

Profile VOX

Gdyńska 143

Czerwonak (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie zamówień od klientów oraz nadzór nad ich realizacją,

  • Ścisła współpraca z działami: planowania produkcji oraz magazynem w zakresie realizacji zamówień,

  • Przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania działu (m. in. dokumenty wewnętrzne działu eksportu, WZ, faktury, dokumenty do odpraw celnych, listy przewozowe),

  • Współpraca w sferze logistycznej w zakresie realizacji zamówień, dbałość o terminowość i kompletność dostaw,

  • Wsparcie działań handlowych na rynku krajowym,

  • Kontakt z Przedstawicielami Handlowymi

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość MS Excel,

  • Pierwsze (np. stażowe) doświadczenie w dziale Eksportu, Logistyki, Obsługi Zamówień itp.,

  • Nie jest Ci obcy proces realizacji zamówień klientów, wystawianie faktur i dokumentów sprzedażowych – lub chętnie się w to wdrożysz,

  • Umiejętność analitycznego myślenia i pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • ambitną pracę u lidera o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • przyjazną atmosferę zorientowaną na człowieka i jego wartości,

  • stały i zgrany zespół, który chętnie dzieli się wiedzą,

  • zniżki na cały asortyment VOX – idealne jeśli właśnie budujesz, remontujesz lub odświeżasz swoje Wnętrze,

  • dofinansowanie dalszego kształcenia

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Profile VOX

Grupa Kapitałowa VOX to firmy zapewniające ofertę komplementarnych produktów do budowy i aranżacji mieszkań oraz domów. Nasze produkty i usługi tworzymy korzystając m.in. z różnych dyscyplin humanistycznych. Dzięki współpracy ze specjalistami i uczelniami z naszej grupy możemy projektować rozwiązania, które wspierają naszych klientów w kreowaniu wnętrz pozwalających być sobą i dających swobodę w realizowaniu życiowych pasji.

Trzon grupy stanowią trzy spółki, będące liderami w swoich branżach w Polsce – Profile VOX, Meble VOX oraz Składy VOX.

Grupa Kapitałowa VOX to przede wszystkim ludzie. Ludzie, którzy tworzą zespół nie tylko w godzinach pracy. W naszych salonach, biurach i fabrykach równie ważne jak standardy, są relacje międzyludzkie i wyznawane wartości. Wspólnie budujemy organizację, w której pracownicy chcą się realizować przez lata.

Przewiń do profilu firmy