Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Logistycznej Obsługi Klienta

Grupa Kapitałowa ŻywiecO firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat, Dodatkowa/tymczasowa
  • Młodszy specjalista (Junior)
Młodszy Specjalista
ds. Logistycznej Obsługi Klienta
(praca sezonowa, możliwość przedłużenia współpracy na stałe)

Twoje zadania:

  • kompleksowa logistyczna obsługa klienta od przyjęcia zamówienia do realizacji dostawy z zachowaniem ustalonych warunków dostaw
  • obsługa zamówień uwzględniająca optymalny poziom serwisu dla klienta zapewniająca właściwy poziom kosztów łańcucha dostaw GŻ
  • realizacja strategii firmy z uwzględnieniem celów i standardów firmy
  • efektywna współpraca z działami w zakresie transportu, logistyki operacyjnej
    i planowania produkcji
  • zapewnienie ciągłości dostaw i odbioru opakowań zwrotnych
  • poszukiwanie usprawnień w organizacji pracy zespołu

Czego poszukujemy:

  • doświadczenia w obszarze Obsługi Klienta
  • wykształcenia średniego
  • dobrej znajomości pakietu MS Office
  • umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu
  • umiejętności interpersonalnych pozwalających łatwo nawiązywać dobry
    i efektywny kontakt z klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi
  • umiejętności radzenia sobie z napływem dużej ilości informacji
  • dobrej organizacji pracy i systematyczności
  • znajomości systemu SAP w części procesowania zamówień – jako dodatkowy atut

W naszej paczce benefitów są:

  • Deputat piwny
  • Wczasy pod gruszą
  • Kafeteria MyBenefit
  • Opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Działania rozwojowe
  • Program motywacyjny dla Sprzedaży
  • SHE day: dzień bezpieczeństwa i zdrowia

Klikając „Aplikuj” zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym (m.in. w formularzu aplikacyjnym) na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach oraz w tym w formularzu aplikacyjnym.

Ogłoszenie archiwalne