Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Logistyki

Air Liquide Polska Sp. z o.o.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i aktualizacja raportów (praca z duża ilością danych),

  • Przygotowywanie analiz z zakresu danych bieżących i prognozowanych

  • Implementacja i utrzymanie softwarowych narzędzi logistycznych,

  • Ścisła współpraca z dostawcami narzędzi logistycznych (głównie w j. angielskim),

  • Planowanie i koordynacja transportu dla dostarczanych produktów,

  • Współpraca z partnerami biznesowymi (klienci, dostawcy, dystrybutorzy, przewoźnicy),

  • Weryfikacja poprawności dokumentów i ich archiwizacja,

  • Tworzenie i aktualizacja prezentacji z zakresu logistyki.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane w dziedzinie logistyki lub transportu,

  • Mile widziane pierwsze doświadczenie w dziale logistyki lub firmie logistycznej,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia,

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie średniozaawansowanym (B2) w mowie i piśmie,

  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point),

  • Umiejętność pracy pod presją czasu, komunikatywność, sumienność.

To oferujemy

  • Rozwiniesz skrzydła poprzez realizację ciekawych i samodzielnych projektów,

  • Otoczymy Cię ludźmi, którzy w przyjaznej atmosferze będą wspierać twój rozwój w międzynarodowej organizacji,

  • Oferujemy Ci umowę o pracę,

  • Skorzystasz z bogatego pakietu benefitów firmowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • dodatkowy urlop

Jako Grupa Air Liquide jesteśmy światowym liderem w dziedzinie gazów, technologii i usług dla przemysłu i ochrony zdrowia. Jesteśmy obecni w 78 krajach i zatrudniamy około 64 500 pracowników, łącząc globalne doświadczenia z uwzględnieniem lokalnej specyfiki dla ponad 3,8 miliona swoich klientów i pacjentów. Ofertę kierujemy do klientów biznesowych z branż takich, jak hutnictwo, spawalnictwo, elektronika, motoryzacja, chemiczny, spożywczy i medyczny.

Przewiń do profilu firmy