Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. logistyki – dział planowania

Bea Beleza Polska Spółka z o.o. Sp.k.O firmie

  • Luboń

    Luboń, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z procesem zamówień towarów zgodnie z obowiązującą procedurą

  • Odpowiedzialność za poprawne wprowadzanie do systemu zamówień i faktur towarów

  • Nadzór nad ewidencją ruchów towarowych oraz kontrola poprawności zapasów w systemie ERP, odpowiedzialność za stany magazynowe towarów

  • Nadzór nad obiegiem dokumentacji magazynowej

  • Zakładanie nowych kart towarów w systemie

  • Współpraca z wewnętrznymi działami firmy (dział sprzedaży, marketing, administracja, IT, magazyn)

  • Optymalizowanie kosztów procesu logistycznego

  • Uczestnictwo w rozwoju wewnętrznych procesów logistycznych zgodnie z założonymi planami firmy

  • Udział w koordynacji oraz monitorowaniu procesów logistycznych

  • Przygotowywanie raportów i analiz dotyczących obsługiwanego obszaru

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość Excel – warunek konieczny (weryfikowana podczas rozmowy kwalifikacyjnej)

  • Wykształcenie min. Średnie, preferowane wyższe kierunki ścisłe

  • Praktyczna znajomość procesów logistycznych oraz obiegu dokumentów

  • Umiejętność organizacji pracy i rozwiązywania problemów

  • Zorientowanie na cel, umiejętności analityczne oraz samodzielność

Mile widziane

  • Znajomość Comarch XL

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Opieka medyczna w Luxmed

  • Możliwość rozwoju, szkolenia cykliczne – wewnętrzne i zewnętrzne

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie, w młodym i kreatywnym zespole

  • Kulturę pracy nastawioną na współpracę, kreatywność i zaangażowanie

  • Zniżki dla pracowników na wybrane produkty

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Bea Beleza Polska Spółka z o.o. Sp.k.

Bea Beleza to nie tylko biznes. To więcej niż firma, to przede wszystkim ludzie: nasi klienci, kontrahenci, nasi pracownicy, nasze rodziny. Zabiegamy o doskonałość. Pragniemy stale poprawiać swój nienaganny wizerunek, prestiż oraz styl. Dbamy i doceniamy każdego klienta, traktując go tak, jak sami tego sobie byśmy życzyli. Dążymy do celu, ale nigdy kosztem jakości obsługi i renomy.

www.blog.beabeleza.pl // www.facebook.com/beabelezapolska

Przewiń do profilu firmy