Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. Logistyki

SIEMENS GAMESA RENEWABLE ENERGY sp. z o.o.O firmie

  • Elbląg
    Elbląg, warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • procesowanie zapotrzebowań na zakup i zamówienia materiałów oraz usług na potrzeby realizacji projektów serwisowych dla spółki,
  • organizacja transportu i wysyłek,
  • zapewnienie efektywnego i terminowego przepływu materiałów w łańcuchu dostaw,
  • negocjacje z dostawcami,
  • wsparcie przy wycenie kosztów zakupu dla przygotowywania ofert handlowych dla organizacji serwisowej,
  • analiza rynku pod kątem nowych dostawców,
  • współpraca z agencjami celnymi (przygotowywanie dokumentacji do odpraw celnych eksportowych i importowych).

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (logistyka, transport, ekonomia),
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • znajomość MS Office w stopniu średnio-zaawansowanym,
  • komunikatywność, otwartość,
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w międzynarodowym koncernie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Benefity: ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, kartę lunchową, kartę sportową
  • Szkolenia i możliwość ciągłego rozwoju zawodowego.

SIEMENS GAMESA RENEWABLE ENERGY sp. z o.o.

Siemens Gamesa Renewable Energy Sp. z o.o., jeden z liderów w produkcji i instalacji turbin wiatrowych o globalnym zasięgu, poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Logistyki.

Młodszy Specjalista ds. Logistyki, Elbląg