Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Logistyki

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 2019-08-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Glencore Agriculture to światowy lider produkcji, obsługi, przetwórstwa i wprowadzania na rynek artykułów rolnych, takich jak zboża, nasiona roślin oleistych, nasiona jadalnych roślin strączkowych, cukier, ryż, bawełna, oleje roślinne, śruty oraz biodiesel.

    • 35 krajów na całym świecie, w których działamy
    • 14,000 pracowników zatrudnionych globalnie

    Glencore Polska powstała w 1997 roku. Naszą działalność prowadzimy w obszarze handlu zbożem i towarami rolnymi w skali międzynarodowej. Jesteśmy liderem w branży i wciąż się rozwijamy.

    • 105 miejsce w zestawieniu „Lista 500 Największych Firm Rzeczpospolitej” za 2018 rok, opracowywanym corocznie przez dziennik „Rzeczpospolita”
    • 4 miejsce w kategorii najwięksi eksporterzy w zestawieniu „TOP 100 – ranking pomorskich firm” za rok 2017 wydawanym przez „Dziennik Bałtycki”

    Twoje zadania:

    • współudział w organizowaniu krajowych i międzynarodowych transportów
    • monitorowanie terminowości realizacji umów zakupu i sprzedaży współpraca z firmami transportowymi oraz spedycyjnymi w zakresie zleconych przewozów
    • prowadzenie rejestru firm transportowych i spedycyjnych
    • kontrola i weryfikacja danych przedstawianych przez dostawców usług transportowych
    • przygotowanie, prowadzenie oraz archiwizowanie dokumentacji transportowej
    • wprowadzanie danych dotyczących realizowanych przewozów do programu logistycznego
    • ścisła współpraca z działem handlowym i działem rozliczeń oraz innymi jednostkami organizacyjnymi

    Oczekujemy od Ciebie:

    • ukończonych studiów wyższych I stopnia na kierunku o profilu ekonomicznym lub technicznym
    • dobrej znajomości języka angielskiego
    • swobodnego obsługiwania pakietu MS Office (szczególnie Ms Excel)
    • dodatkowym atutem będzie doświadczenie zawodowe w obszarze logistyki/spedycji
    • wysokich zdolności komunikacyjnych, otwartości, asertywności
    • samodzielności i umiejętności pracy pod presją czasu
    • inicjatywy i zaangażowania

    Pracując u nas zyskasz:

    • stabilne zatrudnienie, w wiodącej firmie na polskim rynku zbóż i rzepaku
    • umowę o pracę, wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji
    • pracę na pełen etat
    • profesjonalne wdrożenie
    • przyjazne środowisko pracy, sympatyczny i partnerski zespół
    • świadczenia pozapłacowe m.in.: opieka medyczna, karta MultiSport, nauka języków obcych, możliwość finansowania podnoszenia kwalifikacji zawodowych

    Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi osobami, spełniającymi wymagania określone w ogłoszeniu.

    1. Podstawa prawna : Rozporządzenie  Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.  („RODO”), art. 6 ust. 1 lit. a – zgoda
    2. Administrator danych osobowych:

                Glencore Polska Sp. z o.o. 80-280 Gdańsk,  ul. Cypriana Kamila Norwida 2,

                NIP: 957-05-46-350, KRS 0000047875, Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ,

                VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy 400 000,00 PLN.

    1. Cel i okres przetwarzania danych: realizacja obecnego procesu rekrutacyjnego oraz – w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody – do celów przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych w okresie roku od dnia złożenia dokumentów rekrutacyjnych.
    2. Rodzaj danych:  Dane identyfikacyjne kandydata, dane adresowe, dane o wykształceniu, stażu pracy, uprawnieniach zawodowych.
    3. Źródło danych: Dane zostały pozyskane z portalu pracuj.pl, trojmiasto.pl oraz strona kariera
    4. Odbiorcy danych  osobowych: pracownicy działu Zasobów Ludzkich Administratora danych oraz podmioty dostarczające systemy teleinformatyczne do celów rekrutacji.
    5. Zapewnienie Administratora o rzetelności i przejrzystości przetwarzania danych:
    • Państwa dane osobowe będą zabezpieczane poprzez stosowanie odpowiednich środków technicznych i organizacyjnych zapewniających adekwatny stopień bezpieczeństwa odpowiadający ryzyku związanym z przetwarzaniem tych danych.
    • Zapewniamy Państwu prawo dostępu do tych danych. Mogą je Państwo sprostować, żądać ich usunięcia (o ile nie sprzeciwia się to odpowiednim przepisom prawa polskiego), lub żądać ograniczenia ich przetwarzania. Przysługuje Państwu również prawo do przenoszenia danych do innego administratora.
    • Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.
    • Kontakt w temacie realizacji praw osób fizycznych: [email protected]