Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Logistyki

AIUT Sp. z o.o.O firmie

AIUT Sp. z o.o.

Leona Wyczółkowskiego 113

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • organizacja transportów drogowych/lotniczych/morskich/kolejowych

  • tworzenie dokumentacji handlowych (faktury, CMR, listy przewozowe)

  • wyszukiwanie nowych przewoźników

  • odpowiedzialność za kwestie celne

  • prowadzenie komunikacji z klientem

  • tworzenie analiz i podsumowań

  • współpraca z działami: magazyn, księgowość, sprzedaż i zakupy

Nasze wymagania

  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Logistyka, Zarządzanie)

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • dobra organizacja pracy

  • dokładności i samodzielność

  • umiejętność pracy w zespole

  • analityczne myślenie i umiejętność podejmowania szybkich decyzji

To oferujemy

  • interesujące, pełne wyzwań zadania dające możliwości zdobywania szerokiego doświadczenia

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia, umiejętności i posiadanych kompetencji

  • pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. dofinansowanie posiłków, prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach)

  • przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie do posiłków w pracy

AIUT jest prywatną firmą inżynierską dostarczającą złożone systemy techniczne dla klientów przemysłowych na całym świecie. Dostarczane rozwiązania obejmują stanowiska zrobotyzowane, linie produkcyjne, systemy komunikacyjne IoT, systemy IT zarządzania ruchem i zasobami. AIUT tworzy własne produkty w oparciu o innowacyjne technologie, które są częścią wdrażanych systemów.

Przewiń do profilu firmy