Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Logistyki

BSH SPRZĘT GOSPODARSTWA DOMOWEGO sp. z o.o.

  • Innowacyjna 4, Głogów Małopolski
    Głogów Małopolski, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Innowacyjna 4

Głogów Małopolski

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie i synchronizacja systemów do zarządzania pracą magazynu Warehouse Management (WM) w roli Kluczowego Użytkownika Systemu (SAP Key User);

  • Rozwiązywanie problemów pojawiających się w trakcie operacyjnego działania WM;

  • Współpraca z działem IT;

  • Wdrażanie rozwiązań optymalizujących i upraszczających procesy magazynowe;

  • Zarządzanie procesem inwentaryzacji w WM;

  • Testowanie nowych rozwiązań, funkcjonalności oraz konfiguracji w systemie;

  • Tworzenie raportów w środowiskach PowerBI oraz SAP Cloud;

  • Zarządzanie infrastrukturą IT w magazynie (m.in. skanery, drukarki).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Logistyka, Transport);

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale planowania, zaopatrzenia, logistyki lub obszarze produkcji;

  • Zdolności analityczne;

  • Dobra znajomość języka angielskiego;

  • Rozwinięte zdolności komunikacyjne i nastawienie na współpracę;

  • Bardzo dobra organizacja pracy;

  • Orientacja na realizację założonych celów;

  • Bardzo dobra znajomości pakietu MS OFFICE.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku;

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;

  • Pakiet benefitów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi