Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. Logistyki handlowej

EXCELLENTO firmie

EXCELLENT

Józefa Marcika 14c

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie zadań w branży wyposażenia łazienek dla kanału sprzedaży B2B, działającego w oparciu o własny Salon Firmowy, przedstawicieli regionalnych na terenie całej Polski, ok. 60 studiów Excellent, ogólnopolską sieć ponad 1000 firm współpracujących oraz eksport do 20 krajów na całym świecie
  • logistyczna i handlowa obsługa klientów hurtowych
  • aktywna współpraca z dotychczasowymi klientami (obsługa zamówień, doradztwo w zakresie asortymentu znajdującego się w ofercie handlowej)
  • planowanie załadunków i dostaw do klientów na terenie Polski oraz zapewnienie ich terminowości
  • aktywna współpraca z firmami spedycyjnymi
  • monitorowanie etapów przepływu towarów
  • współpraca z magazynem i działem zaopatrzenia(zakupów) w ramach obrotu towarowego

Nasze wymagania

  • praktyczna znajomość procesów logistycznych, zagadnień transportowych, magazynowych
  • znajomość programów klasy ERP i pakietu MS Office
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • zdolności komunikacyjne oraz predyspozycje do pracy z klientem,
  • dynamizm w działaniu, zaangażowanie w osiąganiu celów zdefiniowanych przez firmę
  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • pracę w znanej, dynamicznie rozwijającej się Spółce, w której:
  • ponad 80% karier managerskich to awans naszych pracowników
  • blisko 60% pracowników związanych jest z firmą ponad 15 lat
  • przestrzega się zasady work-life balance
  • jesteśmy zainteresowani długotrwałą, efektywną współpracą
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy - w systemie zadaniowym, z możliwością pracy zdalnej
  • docelowo atrakcyjne wynagrodzenie , początkowo uzależnione od poziomu wiedzy i umiejętności
  • ciekawą pracę, dedykowaną kandydatom wyróżniającym się zdolnościami organizacyjnymi, dobrą komunikacją, samodzielnością
  • możliwości rozwoju, zdobywania nowych doświadczeń
  • karty multisport, spotkania integracyjne (z wyjątkiem okresu pandemii)
  • bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym otoczeniu
  • bardzo dobrą atmosferę współpracy

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • karty Multisport

EXCELLENT

Firma z kapitałem polskim, działająca w branżach: wyposażenie łazienek/kompleksowe wyposażenie wnętrz oraz szkło budowlane. Producent – dystrybutor krajowy - eksporter – importer - obecny od 30 lat na rynku polskim oraz zagranicą, zatrudniający ponad 370 pracowników.

Miejsce pracy: Krakowów ul. Marcika 14C (k/Parku Handlowego Zakopianka)

Młodszy Specjalista ds. Logistyki handlowej, Józefa Marcika 14c, Kraków