Młodszy Specjalista ds. Logistyki i Administracji

LOT Aircraft Maintenance Services

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja procesów zakupowych na części i materiały lotnicze niezbędne do wykonania przeglądów statków powietrznych

  • Monitorowanie przebiegu realizacji zamówień

  • Koordynowanie transportu zamówionych części i materiałów lotniczych

  • Aktualizacja dokumentacji i podręczników procedur

  • Opisywanie dokumentów zakupowych według obowiązujących procedur wewnętrznych

  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy (obszary wykonawcze, obsługa klienta, inżynieria)

  • Uczestnictwo w spotkaniach operacyjnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: logistyka, ekonomia, zarządzanie)

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min B2

  • Dokładność i dobra organizacja pracy własnej

  • Inicjatywa, kreatywność i skuteczne działanie pod presją czasu

  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Doświadczenie w zakupach/logistyce w firmie produkcyjnej

To oferujemy

  • Odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę

  • Pracę w firmie o wieloletniej tradycji w branży lotniczej

  • Elastyczne formy zatrudnienia

  • Praca w systemie 8 godzinnym lub 12 godzinnym

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV (w postaci plików zawierających w nazwie imię i nazwisko) za pomocą przycisku APLIKUJ znajdującego się na dole ogłoszenia.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.

LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o. jest doświadczonym dostawcą usług technicznych o najwyższych standardach związanych z obsługą samolotów wąsko i szerokokadłubowych oraz Autoryzowanym Centrum Obsługowym Embraer.

Przewiń do profilu firmy