Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Logistyki i Obsługi Recepcji

nazwa.pl

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o zaopatrzenie biura w artykuły biurowe oraz spożywcze

  • samodzielne przygotowanie oraz wysyłanie korespondencji firmowej

  • odbiór poczty i przesyłek kurierskich

  • zapewnianie prawidłowego obiegu dokumentów w firmie (ewidencja, dystrybucja i archiwizacja) organizacja wyjazdów służbowych i rozliczanie delegacji

  • kontrola kosztów i wydatków za które odpowiada zespól Logistyki, tworzenie i aktualizacja zestawień w Excelu

  • obsługa urządzeń biurowych, obsługa systemów wewnętrznych

  • prace administracyjne

  • nadzór prac i serwisów realizowanych przez zewnętrzne firmy

  • Ze względu na pracę zdalną w mniejszym stopniu ale także: bezpośrednia obsługa i wsparcie Zarządu

  • przyjmowanie i obsługa gości oraz interesantów

  • dbanie o dobry wizerunek firmy oraz prawidłowy obieg informacji

  • dbanie o wygląd recepcji, sal konferencyjnych oraz biura Zarządu

  • rezerwacja i przygotowanie sal konferencyjnych do spotkań (w tym organizacja cateringu)

  • odbieranie i wykonywanie połączeń telefonicznych

Nasze wymagania

  • masz podstawową znajomość MS Office: szczególnie Excel

  • jesteś osobą samodzielną i dobrze zorganizowaną

  • posiadasz łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi

  • możesz pochwalić się doświadczeniem na podobnym stanowisku, w pracy administracyjno-biurowej lub w obsłudze klienta

  • posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwości rozwoju w największej Firmie w branży rejestracji domen i usług hostingowych, w Europie Środkowo-Wschodniej

  • udział w budowaniu wartości Firmy

  • profesjonalny proces wdrożenia

  • stałe podnoszenie kompetencji poprzez rozwinięty system szkoleń

  • elastyczną formę współpracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna z HR

2

Rozmowa online

3

Decyzja i zatrudnienie

nazwa.pl

Spółka nazwa.pl to najczęściej wybierany w Polsce dostawca usług rejestracji domen, hostingu i cloud computingu. Firma jest także liderem we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które ułatwiają przedsiębiorcom rozwijanie profesjonalnego biznesu w Internecie. Swoje usługi świadczy zgodnie z normą bezpieczeństwa informacji ISO 27001 w nowoczesnych Data Center, zlokalizowanych w Krakowie, Warszawie, Amsterdamie, Madrycie, Waszyngtonie i Seattle.

Z usług nazwa.pl od 1997 roku skorzystało ponad 1 000 000 Klientów, rejestrując ponad 5 000 000 domen oraz uruchamiając ponad 500 000 usług hostingowych i 1 000 000 certyfikatów SSL. Dołącz do grona tych, którzy posiadają najlepsze dostępne w Polsce usługi. Spółka nazwa.pl wyznacza standardy w polskim Internecie, dostarczając zaawansowane technicznie rozwiązania, z wykorzystaniem najnowszych światowych technologii. Istotną pozycję rynkową spółki potwierdza również fakt, że w 2019 roku została uznana przez Ministerstwo Cyfryzacji za operatora usługi kluczowej dla cyberbezpieczeństwa Polski.

Spółka nazwa.pl wraz ze wszystkimi spółkami celowymi zatrudnia ponad 300 pracowników, których praca skoncentrowana jest na dostarczaniu usług na najwyższym światowym poziomie.

Przewiń do profilu firmy