Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Logistyki i Planowania Usług

Rhenus Delivery Services Sp. z o.o.

  • Toruńska 151, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Toruńska 151

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • planowanie usług transportowych z uwzględnieniem optymalizacji kosztów, terminowości i jakości świadczonych usług

  • przygotowywanie kompletnej i poprawnej dokumentacji transportowej

  • wprowadzanie i obsługa zleceń transportowych w systemie TMS

  • rozpatrywanie spraw reklamacyjnych oraz nadzorowanie przebiegu ich realizacji

  • sporządzanie raportów dot. jakości i terminowości usług

  • weryfikowanie rozliczeń transportowych zgodnie z przekazaną dokumentacją od podwykonawców,

  • weryfikacja jakości pracy podwykonawców

  • współpraca z Magazynem w zakresie realizacji terminowych dostaw

Nasze wymagania

  • minimum średnie wykształcenie

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • dobrej znajomość pakietu MS Office

  • mile widziana znajomość prawa transportowego

  • umiejętność pracy w grupie

  • wielozadaniowość

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę i pracę lub umowę zlecenie

  • pracę w międzynarodowej, rodzinnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i ogólnopolskim zasięgu

  • możliwości rozwoju i awansu wewnątrz firmy

  • szkolenia

  • pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa Multisport, bony na Święta)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

Rhenus Delivery Services Sp z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu skupiającego ponad 290 oddziałów na całym świecie z ponad 16 tysiącami Pracowników, świadczących pełen wachlarz usług logistycznych. Specjalizujemy się w obsłudze branż High Tech i Home Delivery. Realizujemy dostawy z wniesieniem i montażem w wykwalifikowanych obsadach przy użyciu specjalistycznego sprzętu.

Przewiń do profilu firmy