Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Logistyki i Produkcji

Cryoprofil S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie procesu dostaw i produkcji zgodnie z obowiązującymi procedurami

  • Kompletacja zestawów do pozyskania krwi pępowinowej

  • Realizacja zamówień

  • Współpraca z dostawcami komponentów

  • Współpraca z firmami transportowymi

  • Współpraca ze spółkami zagranicznymi

  • Kontrola stanów magazynowych

Nasze wymagania

  • Minimum średnie wykształcenie

  • Doświadczenie w obszarze logistyki będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość procesów planowania dostaw oraz produkcji

  • Dobra znajomość programów MS Excel, Word, Outlook

  • Znajomość programu Symfonia będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym

  • Dyspozycyjność

  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

To oferujemy

  • Możliwość natychmiastowego rozpoczęcia pracy w oparciu o umowę o prace

  • Pracę pełną wyzwań z możliwością realizacji własnych pomysłów, inicjowania zmian i budowania wartości firmy

  • Rozwój oraz zdobywanie nowej wiedzy w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach