Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. logistyki i transportu

Italmetal Sp. z o.o.O firmie

Italmetal Sp. z o.o.

Zachodnia 22

Jelcz-Laskowice

ITALMETAL Sp. z o.o.

Firma produkcyjna z Jelcza-Laskowic (okolice Wrocławia)
     poszukuje kandydatów na stanowisko

MŁODSZY SPECJALISTA DS.
LOGISTYKI I TRANSPORTU

Zakres obowiązków:

  • Organizacja transportów materiału, wyrobów gotowych i półwyrobów: transport wewnętrzny, zewnętrzny krajowy i międzynarodowy, kontakt z firmami transportowymi
  • Zarządzanie podwykonawcami: organizacja wysyłek półwyrobów do i od podwykonawców, kontakt z podwykonawcami, dbanie o terminowość wykonywania usług zewnętrznych
  • Analiza i optymalizacja kosztów transportu, raportowanie wskaźników
  • Ocena przewoźników i kontrola jakości usług przez nich świadczonych
  • Współpraca z magazynem w zakresie awizacji pojazdów, organizacji załadunków/rozładunków

Oczekiwania:

  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w dziale logistyki firmy produkcyjnej
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • preferowane wykształcenie kierunkowe (logistyka)
  • znajomość obsługi systemów zarządzania produkcją
  • mile widziane doświadczenie w organizacji transportów w procesach produkcyjnych
  • samodzielność, inicjatywa, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • poszukujemy osób chcących podnosić swoje kwalifikacje, potrafiących planować i dobrze organizować czas pracy, zorientowanych na cele

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • rozwój zawodowy w dynamicznej, międzynarodowej organizacji
CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesłać na adres:
ul. Zachodnia 22   55 – 220 Jelcz – Laskowice
fax: 713819801, tel: 713819814,   515061965

Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

lub za pośrednictwem przycisku Aplikuj Teraz.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy