Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. logistyki i zakupów

BiofarmO firmie

  • Wałbrzyska 13, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Biofarm

Wałbrzyska 13

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • organizacja procesów logistycznych zgodnie z procedurami

  • realizacja zakupów materiałów opakowaniowych

  • terminowość dostaw oraz monitorowanie jakości współpracy z dostawcami

  • obsługa dokumentacji działu (faktury, reklamacje)

  • analiza zamówień i stanów magazynowych,

  • raportowanie KPI

  • współpraca z innymi działami firmy (produkcja, eksport, marketing)

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (logistyka, zarządzanie, ekonomia),

  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • biegła znajomość MS Office (zwłaszcza Excel),

  • dobrą znajomość języka angielskiego,

  • umiejętność pracy w systemie SAP (mile widziana)

To oferujemy

  • praca z uznanymi markami na rynku,

  • współpraca w zgranym zespole,

  • umowa o pracę – brak okresu próbnego,

  • atrakcyjny pakiet medyczny i socjalny m.in.: opieka medyczna, dopłaty do wypoczynku dzieci na koloniach i obozach, owocowe środy, raz w roku karty podarunkowe, możliwość dodatkowego zakupienia karty Multi Sport.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Jeśli jesteś osobą, która:

  • szuka możliwości rozwoju na rynku farmaceutycznym,

  • posiada umiejętność analitycznego myślenia,

  • potrafi efektywnie planować pracę oraz potrafi działać pod presją czasu,

  • przejawia inicjatywę, jest samodzielna w podejmowanych działaniach,

  • potrafi skutecznie komunikować się i pracować w zespole,

  • łatwo adaptuje się do zachodzących zmian,

  • ma łatwość przyswajania wiedzy,