Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Logistyki i Zakupów

Grafotronic Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Grafotronic Sp. z o.o.

Warszawa

W związku z dynamicznym rozwojem spółki poszukujemy kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Obsługa procesu logistyczno-zakupowego w systemie klasy ERP
  • Kontrola i optymalizacja poziomu stanów magazynowych
  • Monitorowanie i raportowanie bieżących zamówień – rozwiązywanie pojawiających się rozbieżności
  • Wprowadzanie danych produkcyjno-logistycznychh do systemu klasy ERP (Comarch XL)

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
  • Dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie, samodzielność
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie i umowę o pracę na cały etat
  • Benefity, m. in. Karta MultiSport, lunch dla pracowników
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie produkującej maszyny poligraficzne
  • Dostęp do nowoczesnych technologii
  • Przyjazną atmosferę w pracy w młodym zespole

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy