Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. logistyki i zaopatrzenia

F.B.I. TASBUD S.A.O firmie

  • Balaton 20, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

F.B.I. TASBUD S.A.

Balaton 20

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie zamówień z budów do programu (zamówienia m.in. na materiały budowlane, sanitarne, elektryczne),

  • wysyłanie zaproszeń do składania ofert,

  • analiza otrzymanych ofert - cen materiałów oraz monitoring cenowy rynku,

  • współpraca z dostawcami, negocjacje warunków handlowych,

  • organizacja logistyczna dostaw oraz ich nadzór,

  • weryfikacja rozbieżności cenowych względem zamówienia oraz rozbieżności ilościowych pod względem dostawy,

  • składanie reklamacji oraz nadzór nad ich przebiegiem,

  • współpraca ze wszystkimi działami w Spółce.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane z zakresu budownictwa),

  • bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office – zaawansowana znajomość Ms Excel, Ms Word

  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole,

  • prawo jazdy kat. B,

  • znajomość języka angielskiego (min. B1)

  • sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Mile widziane

  • znajomość branży budowlanej, sanitarnej lub elektrycznej.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym,

  • pracę w przyjaznym, dynamicznym i młodym zespole,

  • możliwość rozwoju osobistego, zdobycia wiedzy i nowych doświadczeń,

  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe oraz dodatkowe benefity.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników