Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Logistyki IT

eobuwie.plO firmie

  • Nowa 9, Zielona Góra
    Zielona Góra, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

eobuwie.pl

Nowa 9

Zielona Góra

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie przy konfiguracji sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych, smartfonów, tabletów oraz innych urządzeń mobilnych.

  • Wsparcie obsługi procesów logistycznych w dziale - obsługa magazynu wewnętrznego IT,

  • Realizacja procesów zakupowych sprzętu, oprogramowania, usług IT- negocjowanie i tworzenie porównań ofertowych, realizacja zamówień.

  • Wsparcie użytkowników systemu informatycznego w codziennej pracy,

  • Prowadzenie inwentaryzacji zasobów IT (sprzęt i licencje) oraz utrzymywanie dokumentacji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe / ostatnie lata wyższych studiów technicznych (informatyczne lub pokrewne),

  • Dobra znajomość sprzętu komputerowego, peryferii, oprogramowania systemowego Windows, Android, iOS oraz aplikacji biurowych,

  • Umiejętność diagnozowania problemów IT i samodzielność w ich rozwiązywaniu,

  • Bardzo dobra organizacja pracy, systematyczność, dokładność i zdolności manualne,

  • Nastawienie na obsługę klienta wewnętrznego oraz umiejętność pracy w zespole,

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie rozumienia dokumentacji technicznej,

  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Doświadczenie w obsłudze wewnętrznych systemów magazynowo - handlowych wykorzystywanych w firmie np. SAP - będzie dużym atutem,

  • Doświadczenie na stanowisku Dostawcy rozwiązań IT lub Pracownika logistyki w sektorze IT - jako dodatkowy atut.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • przyjazna atmosfera

  • program poleceń dla pracowników

eobuwie.pl

eobuwie.pl to wiodący sklep na rynku e-commerce w Polsce, specjalizujący się w sprzedaży markowego obuwia i akcesoriów. Nasz asortyment to ponad 35 000 modeli butów i torebek! W ofercie posiadamy około 350 światowej klasy marek: Tommy Hilfiger, Guess, Furla, Armani Jeans, Melissa, ECCO, Clarks, Geox, Tamaris i wiele innych. Firma posiada ponad 20-letnią tradycję, a na koncie wiele prestiżowych nagród, w tym Doskonałości Mody Twojego Stylu 2014 i I miejsce w Rankingu Sklepów Internetowych Money.pl i Opineo.pl. Czekamy na młodych, zdolnych, kreatywnych, a także osoby z dużym doświadczeniem, które pomogą udoskonalić proces sprzedaży on-line.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy