Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. logistyki

REKORD Hale Namiotowe Sp. z o.o.O firmie

REKORD Hale Namiotowe Sp. z o.o.

Techników 31A

Jelcz-Laskowice

PUW PROKOREM Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • przyjmowanie dostaw
  • wydawanie komponentów na produkcję
  • opisywanie faktur
  • udział we wdrożeniu i utrzymywaniu systemu ERP
  • wprowadzanie do systemu ERP zadekretowanych dokumentów
  • projektowanie w 2D wizualizacji docelowej magazynów i stref magazynowych
  • dbanie o porządek na magazynie
  • dbanie o dobry stan techniczny wózków widłowych, sprzętu elektronicznego i regałów

Wymagania, kwalifikacje, umiejętności:

  • wykształcenie średnie
  • doświadczenie w Logistyce min 1 rok w firmie produkcyjnej
  • znajomość pracy z MS Office
  • mile widziane doświadczenie w pracy z systemem ERP – szczególnie SAGE Symfonia
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • samodzielność, umiejętność szybkiego uczenia się
  • uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:

  • interesującą pracę w firmie międzynarodowej
  • realny wpływ na kształt i przebieg wykonywanych procesów
  • możliwość rozwoju zawodowego w perspektywie długoterminowej współpracy
  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Klikając przycisk „wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych dobrowolnie w dokumentach aplikacyjnych (w tym w szczególności w CV), których zakres wykracza poza katalog danych wskazanych w art. 221 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy, w tym w szczególności danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, przez firmę REKORD Hale Namiotowe sp. z o.o. z/s we Wrocławiu w celu wykorzystania ich do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko na które aplikujesz.
Podanie danych wykraczających poza katalog danych niezbędnych do prowadzenia rekrutacji jest całkowicie dobrowolne i nie wpływa na możliwość udziału w rekrutacji, a ich niepodanie nie będzie skutkować żadnymi negatywnymi konsekwencjami.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez firmę REKORD Hale Namiotowe sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przez okres 24 miesięcy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy