Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. logistyki

Rockwell Automation

  • Konduktorska 39D, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa agencyjna
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Konduktorska 39D

Katowice

Twój zakres obowiązków

Osoba na tym stanowisku przygotowuje dokumentację umożliwiającą wysyłki towarów. Kontaktuje się z przewoźnikami oraz oddziałami firmy. Monitoruje przesyłki. Wydaje i przyjmuje przesyłki przewoźnikom. Osoba ta wykonuje również prace magazynowe związane z fizycznym przygotowaniem towaru do wysyłki. Rejestruje urządzenia w systemie JMS oraz rozmieszcza towary na odpowiednich lokalizacjach magazynu.

Nasze wymagania

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Wykształcenie średnie, mile widziane wyższe

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Dobra organizacja czasu pracy

  • Odpowiednia priorytetyzacja zadań

To oferujemy

  • Ubezpieczenie na życie

  • Prywatna opieka medyczna

  • Karta LunchPass Sodexo

  • Dofinansowanie na platformie MyBenefit

  • Premia roczna

  • Dodatek świąteczny i wakacyjny z ZFŚS

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Dofinansowanie do szkoleń

  • Kursy językowe

Rockwell Automation to międzynarodowa firma z branży automatyki przemysłowej i rozwiązań informatycznych dostarczająca nowoczesne technologie z zakresu automatyzacji produkcji. Zatrudnia 22 tysiące pracowników w ponad 80 państwach. W Polsce jest obecna już ponad 20 lat, a od 10 lat stale poszerza swoją działalność na Śląsku.

Przewiń do profilu firmy