Ta oferta pracy jest nieaktualna od 191 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Logistyki

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 10.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kolejowe Zakłady Automatyki S.A. świadczące usługi w projektowaniu, montażu i uruchamianiu urządzeń i systemów sterowania ruchem kolejowym w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

    Młodszy specjalista ds. Logistyki
    Miejsce pracy: Katowice

    Opis stanowiska:

    • realizacja procesu przyjmowania, magazynowania i wydawania towarów;
    • wprowadzanie danych do wewnętrznego systemu zarządzania gospodarką magazynową;
    • kontrola stanów magazynowych oraz porządku na magazynie;
    • czynny udział w wewnętrznym przepływie towarów pomiędzy magazynami i budowami;
    • wsparcie logistyki w zakresie realizacji zakupów zewnętrznych, w tym pozyskiwanie ofert oraz negocjacje.

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie;
    • umiejętność obsługi komputera (znajomość pakietu MS Office);
    • uprawnienia operatora wózków widłowych będą dodatkowym atutem;
    • inicjatywa w działaniu, asertywność;
    • chęć do nauki i rozwoju.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę;
    • atrakcyjne warunki finansowe;
    • udział w ciekawych projektach rozwijających firmę;
    • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.