Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Logistyki

ABC Automotive PolandO firmie

  • Składowa 1, 62-023 Gądki, Polska
    Koninko (pow. poznański; gm. Kórnik), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

ABC Automotive Poland

Składowa 1

Koninko (pow. poznański; gm. Kórnik)

ABC Automotive Poland Sp. z o.o. jest częścią grupy ABC Technologies, powstałej ponad 40 lat temu w Kanadzie. Na całym świecie mamy ok. 30 fabryk, biur sprzedaży i projektowych. Od samego początku istnienia działamy w branży automotive, produkując i dostarczając bezpośrednio na linie produkcyjne części do największych i najbardziej znanych producentów samochodów. W naszej pracy, stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość i rozwój nowoczesnych technologii. Nasi pracownicy to zespół ambitnych i doświadczonych specjalistów, od lat związanych z naszą grupą.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy na stanowisko:

Główne zadania:

  • Organizacja dostaw i współpraca z klientami
  • Analiza zapotrzebowania klientów
  • Weryfikacja stanów magazynowych
  • Kontrolowanie poprawności danych systemowych
  • Organizacja transportu
  • Wsparcie działu logistyki w bieżących zadaniach
  • Przygotowywanie raportów, analiz oraz prezentacji

Oczekiwania:

  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziane doświadczenie w branży automotive
  • Wykształcenie wyższe - Logistyka lub pokrewne
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność organizacji czasu pracy
  • Umiejętności pracy w zespole

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet socjalny obejmujący m.in.: kartę sportową, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe
  • Szkolenia
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Praca w młodym i ambitnym  zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z oczekiwaniami finansowymi klikając w przycisk:

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez ABC Automative Poland Sp. z o.o. (uk. Składowa 1a, Koninko, 62-030 Gądki) zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

Informujemy, że Administratorem danych jest ABC Automative Poland z siedzibą w Koninku przy ul. Składowej 1a. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy