Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Logistyki

AVERNA SP. Z O.O.O firmie

  • Zakopiańska 175, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

AVERNA SP. Z O.O.

Zakopiańska 175

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Sprawdzanie i weryfikacja przychodzących towarów z fakturami lub innymi dokumentami, rejestracja braków oraz odrzucanie uszkodzonych towarów;

  • Odbieranie towarów w systemie ERP;

  • Zapewnianie precyzyjności dokumentów handlowych na potrzeby fakturowania i odprawy celnej;

  • Ustalanie sposobów wysyłki i przygotowanie rachunków, faktur i innych dokumentów przewozowych;

  • Rozładowywanie, sortowanie, układanie i pakowanie towarów i zamówień;

  • Weryfikacja, przegląd i uzgadnianie dokumentów i raportów dotyczących inwentaryzacji projektu;

  • Organizacja, sortowanie i przesyłanie towarów z jednego miejsca do drugiego.

Nasze wymagania

  • Umiejętność obsługi komputera (Ms Excel, systemy ERP)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym - w mowie i piśmie

  • Podstawowa wiedza w zakresie przepisów eksportowych w logistyce i Incoterms

  • Dobra organizacja pracy, również pod presją czasu

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku logistycznym

  • Dostępny i elastyczny w związku z czasem pracy (różnice czasu PL/ USA)

  • Posiada czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Kameralną i przyjazną atmosferę w pracy,

  • Bezpieczeństwo zatrudnienia,

  • Jasny system wynagrodzeń,

  • Karta multisport,

  • Po okresie próbnym- dodatkowe ubezpieczenie na życie oraz pakiet emerytalny.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

Averna Sp. z o.o. jest integratorem systemów pomiarowych i testujących. Jesteśmy częścią globalnej firmy Averna dostarczającej swoje rozwiązania inżynieryjne dla największych firm technologicznych świata. Nasze kompetencje pozwalają na dostarczenie rozwiązań „pod klucz” w dziedzinach akwizycji oraz przetwarzania sygnałów elektrycznych i nieelektrycznych, systemów wizji maszynowej oraz kontroli procesów produkcyjnych.

Przewiń do profilu firmy

  • Działaj globalnie: obsługuj klientów międzynarodowych i współpracuj z zespołami wielofunkcyjnymi w Kalifornii, w całych Stanach Zjednoczonych, z siostrzanymi oddziałami w Meksyku, Kanadzie, Europie i Azji

  • Stymuluj innowacje: weź udział w opracowywaniu wiodących na rynku, zaawansowanych technologicznie produktów w zakresie urządzeń medycznych, elektroniki użytkowej i wielu innych

  • Rozwijaj swój talent: przyczyniaj się do ekscytujących projektów, które maksymalnie zwiększą Twoje umiejętności i talent

  • Ciesz się sukcesem: bądź częścią szybko rozwijającej się firmy z nagradzanymi produktami i zespołami

  • Dziel się swoją pasją: poznaj ludzi z pasją, ciesz się nowoczesnym otoczeniem i dynamiczną atmosferą

Opis stanowiska:

Młodszy Specjalista ds. Logistyki będzie odpowiedzialny za prowadzenie ewidencji wszystkich wysyłanych i odbieranych produktów w firmie, a także weryfikację przesyłek przychodzących poprzez audyt materiału i wprowadzanie danych do systemu.