Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Specjalista ds. Logistyki

Frisco SA

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie bieżąca pracą w ramach działu transportu, przygotowywanie tras oraz dokumentów,

  • monitorowanie realizacji dostaw i zadań przez kierowców, rozwiązywanie sytuacji problematycznych,

  • kontrolowanie liczby kierowców oraz sprzętu, potrzebnych do realizacji zadań,

  • kontrolowanie i raportowanie jakości pracy kierowców,

  • współpraca z działem obsługi klienta w celu zapewnienia najwyższej jakości usług,

  • wprowadzanie danych do systemu transportowego,

  • bieżące rozwiązywanie problemów powstających przy realizacji transportu,

  • raportowanie stanu technicznego oraz przebiegu floty,

  • dbałość o sprawny przebieg informacji oraz dokumentów wewnątrz działu,

  • wprowadzenie do systemu dostaw przyjeżdżających na magazyn,

  • obsługa podstawowych dokumentów magazynowych,

  • bieżący kontakt z działem zaopatrzenia oraz pozostałymi działami.

Nasze wymagania

  • umiejętność analitycznego myślenia i planowania,

  • umiejętność nawiązywania kontaktów i skuteczna komunikacja,

  • wytrwałość i determinacja w działaniu,

  • umiejętność działania pod presją czasu,

  • doskonała organizacja pracy,

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, Excel) i doświadczenie w obsłudze systemów klasy WMS

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Możliwość nabycia nowych umiejętności i doświadczeń,

  • Dofinansowanie do karty MultiSport,

  • Pracę, do której przychodzi się z przyjemnością, bo jesteśmy zespołem fajnych ludzi,

  • Ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe,

  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży,

  • Praca w systemie dwu zmianowym.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Frisco SA

Jesteśmy liderem warszawskiego rynku zakupów spożywczych z dostawą do domu.

Dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy