Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. Logistyki

KZN Rail Sp. z o.o.O firmie

KZN Rail Sp. z o.o.

Półłanki 25

Bieżanów-Prokocim

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • obsługa floty samochodowej i sprzętowej - koordynacja napraw i serwisów zarówno sprzętów jak i narzędzi drobnych
  • przygotowanie, tworzenie i wysyłanie zapytań ofertowych; wyszukiwanie najkorzystniejszych dostawców towarów
  • wsparcie w procesie planowania i kontrolowania dostaw oraz wysyłek materiałów niezbędnych do prawidłowa realizacja kontraktów
  • przygotowywanie wymaganej dokumentacji wysyłek materiału z magazynu na budowy
  • obieg, rejestracja, archiwizacja dokumentacji związanej z procesami logistycznymi i wprowadzanie danych do systemu
  • obsługa logistyczna transportowa

Nasze wymagania

  • masz zmysł logistyka i chcesz rozwijać się w tym obszarze,
  • posiadasz wyższe wykształcenie (lub jesteś studentem ostatniego roku) w kierunku logistycznym lub ekonomicznym – mile widziane
  • znasz i używasz na co dzień programów z pakietu MS Office (Excel, Word, Outlook)
  • posiadasz prawo jazdy kat. B i jesteś czynnym kierowcą
  • angażujesz się w powierzone zadania i umiesz zarządzać sobą w czasie
  • jesteś dokładna/y, terminowa/y i odpowiedzialna/y
  • chcesz być częścią zespołu, któremu zależy na dobrej atmosferze i wzajemnym wsparciu, a także dobrym poczuciu humoru,
  • masz praktyczną wiedzę w zakresie przepisów związanych z transportem drogowym materiałów oraz rozporządzeń UTK związanych z utrzymaniem i konserwacją maszyn ciężkich.

To oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16,
  • zgrany zespół, który chętnie dzieli się wiedzą i pomoże we wdrożeniu w nowe obowiązki
  • udział w interesujących projektach pozwalający na szybki rozwój zawodowy oraz możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • pakiet medyczny COMFORT w grupie LUX-MED

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Młodszy Specjalista ds. Logistyki, Półłanki 25, Bieżanów-Prokocim, Kraków