Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Logistyki

KZN Rail Sp. z o.o.

Półłanki 25

Bieżanów-Prokocim

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • obsługa floty samochodowej i sprzętowej - koordynacja napraw i serwisów zarówno sprzętów jak i narzędzi drobnych

  • przygotowanie, tworzenie i wysyłanie zapytań ofertowych; wyszukiwanie najkorzystniejszych dostawców towarów

  • wsparcie w procesie planowania i kontrolowania dostaw oraz wysyłek materiałów niezbędnych do prawidłowa realizacja kontraktów

  • przygotowywanie wymaganej dokumentacji wysyłek materiału z magazynu na budowy

  • obieg, rejestracja, archiwizacja dokumentacji związanej z procesami logistycznymi i wprowadzanie danych do systemu

  • obsługa logistyczna transportowa

Nasze wymagania

  • masz zmysł logistyka i chcesz rozwijać się w tym obszarze,

  • posiadasz wyższe wykształcenie (lub jesteś studentem ostatniego roku) w kierunku logistycznym lub ekonomicznym – mile widziane

  • znasz i używasz na co dzień programów z pakietu MS Office (Excel, Word, Outlook)

  • posiadasz prawo jazdy kat. B i jesteś czynnym kierowcą

  • angażujesz się w powierzone zadania i umiesz zarządzać sobą w czasie

  • jesteś dokładna/y, terminowa/y i odpowiedzialna/y

  • chcesz być częścią zespołu, któremu zależy na dobrej atmosferze i wzajemnym wsparciu, a także dobrym poczuciu humoru,

  • masz praktyczną wiedzę w zakresie przepisów związanych z transportem drogowym materiałów oraz rozporządzeń UTK związanych z utrzymaniem i konserwacją maszyn ciężkich.

To oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16,

  • zgrany zespół, który chętnie dzieli się wiedzą i pomoże we wdrożeniu w nowe obowiązki

  • udział w interesujących projektach pozwalający na szybki rozwój zawodowy oraz możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji

  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych

  • pakiet medyczny COMFORT w grupie LUX-MED

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna