Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. logistyki

Albea Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Manewrowa 6, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Albea Poland Sp. z o.o.

Manewrowa 6

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Sprawdzanie zapotrzebowania i zamawianie surowców (barwniki, opakowanie),

  • Obsługa i rozliczenia podwykonawców,

  • Organizacja transportów,

  • Wyliczanie wskaźników (OTIF, satysfakcja klienta),

  • Rozliczanie odpraw celnych eksportowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Wykształcenie min. Średnie,

  • Co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Bardzo dobra znajomość pakiet Excel,

  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem,

  • Umiejętność budowania relacji biznesowych z dostawcami,

  • Dokładność, samodzielność w działaniu,

  • Dobra organizacja własnego czasu pracy.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na zastępstwo,

  • Ciekawą i stabilną pracę w międzynarodowym środowisku,

  • Pracę w doświadczonym zespole,

  • Pakiet benefitów pozapłacowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Albea Group jest jednym z wiodących na świecie producentów opakowań zapewniających szeroki zakres rozwiązań dla producentów opakowań do makijażu, perfum, pielęgnacji skóry i higieny ust, pompek do aerozoli oraz sztywnych opakowań plastikowych.

Przewiń do profilu firmy