Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Logistyki (m/k)

Trenkwalder

  • Kędzierzyn-Koźle, opolskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Numer ref.: MSL/KK/0921

Obowiązki:

  • bieżąca współpraca z innymi działami w firmie i firmami zewnętrznymi,
  • monitorowanie dostaw zamówionych wyrobów,
  • nadzór nad logistycznym procesem realizacji sprzedaży,
  • obsługa systemu SAP,
  • wykonywanie operacji księgowych – fakturowanie, kontrola płatności,
  • prowadzenie procesu reklamacyjnego,
  • efektywne poszukiwanie dostawców usług.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie - logistyczne mile widziane,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office/Excel ,
  • dobra organizacja pracy i wielozadaniowość,
  • umiejętność pracy pod presją czasu w dynamicznym środowisku,
  • chęć rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane:

  • znajomość systemu SAP,
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub/i angielskiego,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego,
  • przejrzysty system premiowania,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u Pracodawcy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • niezbędne narzędzia do pracy i realizacji zadań,
  • opiekę medyczną,
  • prywatne ubezpieczenie na życie,
  • szkolenia,
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Pracowniczych (wczasy pod gruszą, dodatki świąteczne).

Za proces rekrutacyjny odpowiada konsultant Aleksandra Świeca, tel. 605 121 248. Gliwice, al. W. Korfantego 25/2, 1 piętro. Zapraszamy w godzinach 08:00-15:00.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Ogłoszenie archiwalne