Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Logistyki Magazynowej

  • Częstochowa, Zawada (pow. częstochowski; gm. Kamienica Polska), śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się firmą z branży budowy maszyn i urządzeń oraz konstrukcji stalowych.. Wyznaczamy trendy, tworzymy nową jakość w branży. Jesteśmy środowiskiem pracy nastawionym na rozwój i wysoki standard usług. Jeśli jesteś głodny sukcesu, chcesz się szybko uczyć, rozwijać, męczy Cię rutyna a motywuje samodzielność i partnerstwo w tworzeniu rzeczywistości - dołącz do naszego zespołu.

    Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Częstochowa (okolice), Zawada (pow. częstochowski; gm. Kamienica Polska)

    Opis stanowiska:

    • Kontrolowanie przyjmowanego i wydawanego materiału
    • Sporządzanie dokumentów magazynowych, wprowadzanie danych i analiza w systemie ERP
    • Rozmieszczanie materiałów zgodnie z istniejącymi standardami
    • Udział w przeprowadzaniu inwentaryzacji

    Wymagania:

    • Uprawnienia i doświadczenie do kierowania wózkiem widłowym
    • Dokładność, komunikatywność, dobra organizacja pracy
    • Umiejętność pracy pod presją czasu

    Mile widziane:

    • Uprawnienia na ładowarki teleskopowe – wózki ze zmiennym wysięgiem
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
    • Szkolenia
    • Dodatkowe benefity, szkolenia, cykliczne imprezy integracyjne dla pracowników
    • Stabilną pracę w dobrze prosperującej firmie o zasięgu międzynarodowym
    • Pracę w zespole doświadczonych fachowców

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)