Ta oferta pracy jest nieaktualna od 103 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Logistyki Magazynowej

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SITECH Poland Sp. z o.o. jest oficjalnym wyłącznym dystrybutorem rozwiązań technologicznych Trimble dedykowanych inżynierii lądowej w Polsce. Dostarczamy nowoczesne technologie oraz usługi na najwyższym poziomie. SITECH Poland Sp. z o.o. jest członkiem międzynarodowej Grupy Monnoyeur.

    Obecnie poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

    Miejsce pracy:
    Kraków

    Zakres obowiązków:

    • opieka nad magazynem firmy
    • obsługa przyjęć i wydań towarów do/z magazynu
    • monitorowanie statusu zamówionych towarów
    • kontrola zgodności przychodzących materiałów z zamówieniami i specyfikacjami
    • zapewnienie prawidłowych i terminowych realizacji wysyłek, nadzór nad przyjmowaniem dostaw
    • zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentacji i rozliczeń magazynowych w systemie informatycznym
    • aktualizacja i nadzór nad stanami magazynowymi
    • kontakt z dostawcami
    • koordynowanie procesów logistycznych
    • tworzenie, monitorowanie wskaźników KPI
    • koordynacja procesu inwentaryzacji

    Wymagania:

    • min. 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze gospodarki magazynowej najlepiej w branży motoryzacyjnej/technicznej
    • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na samodzielne czytanie dokumentacji
    • bardzo dobra znajomość procesów magazynowych
    • dobra znajomość pakietu MS Office
    • zaangażowanie i dobra organizacja pracy

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • pracę w przyjaznym zespole
    • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym środowisku
    • interesujący pakiet socjalny
    • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00
    Więcej informacji o nas na stronie http://www.sitech-poland.pl/

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku:

    W dokumentach prosimy uwzględnić klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w SITECH Poland sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-552), ul. Wielicka 28, a także po jej zakończeniu w celu przyszłych rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych ( t.j Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.). Oświadczam, iż jestem świadom/a dobrowolności podania danych, a także możliwości ich poprawiania lub żądania usunięcia”.