Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. Logistyki Materiałów

OKNOPLASTO firmie

OKNOPLAST

Ochmanów (pow. wielicki)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie terminowych dostaw materiałów na magazyn materiałów
  • Tworzenie zamówień dla dostawców
  • Utrzymywanie stałej relacji z dostawcami
  • Negocjacje cen z dostawcami
  • Nadzór nad stanami magazynowymi powierzonych materiałów

Nasze wymagania

Jeśli ….

• Potrafisz korzystać z pakietu Office (w szczególności MS Excel)

• Masz wysoko rozwinięte umiejętności analityczne

• Posiadasz umiejętność organizacji pracy własnej pod presją czasu

• Mile widziane jest doświadczenie w dziale zaopatrzenia oraz

• Znajomość metod uzupełniania zapasów

To oferujemy

  • Pracę w firmie będącej liderem w zakresie rozwoju produktu, która jest społecznie i ekologicznie odpowiedzialna
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Rozwój kompetencji zarówno technicznych, jak i miękkich
  • Szeroki pakiet benefitów (opieka medyczna, stołówka i znacznie więcej!)
  • Pracę w partnerskiej i koleżeńskiej atmosferze – bo dobry i zgrany zespół to dla nas priorytet!

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • firmowa drużyna sportowa
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • stołówka

Oknoplast to firma polska o międzynarodowym zasięgu. Jesteśmy jedną z największych firm produkcyjno-handlowych w Polsce, zatrudniamy ponad 1800 Pracowników, a nasz zakład produkcyjny w Ochmanowie k. Krakowa zajmuje powierzchnię czterdziestu tysięcy metrów kwadratowych. Jesteśmy liderem w swojej branży z wizją ciągłego, dynamicznego rozwoju. U nas decyzje podejmowane są lokalnie, a Pracownicy mają możliwość kształtowania przyszłości firmy. Naszymi atutami są uznana marka i wysoka jakość produkowanych wyrobów. Wytwarzamy okna, drzwi i rolety o niepowtarzalnym designie i transparentnej jakości.

Młodszy Specjalista ds. Logistyki Materiałów, Ochmanów 117, Ochmanów (pow. wielicki)