Młodszy Specjalista ds. Logistyki

  • Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.01.2018
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 08.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Firma EcoWipes jest jednym z czołowych producentów
wyrobów higieniczno-kosmetycznych w Europie.
W związku z dalszym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osoby, do zatrudnienia na stanowisku:

(wsparcie funkcjonowania systemu SAP)

Miejsce pracy: Zakład Produkcyjny w Nowym Dworze Mazowieckim

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania systemu SAP wspierającego procesy logistyczne w organizacji,
  • Wdrażanie oraz prowadzenie projektów innowacyjnych w systemie SAP mających na celu usprawnienie pracy działów wewnętrznych w organizacji,
  • Wspieranie od strony technicznej wdrożenia komunikatów dotyczących zamówień, potwierdzenia przyjęcia, awiz wysyłek i faktur,
  • Współpraca z operatorem zewnętrznym w obszarze funkcjonowania i rozwoju narzędzi do składania zamówień i wymiany elektronicznych komunikatów oraz dokumentów,
  • współpraca z działem Produkcji, Zakupów, Sprzedaży i innymi działami wewnętrznymi w zakresie działań logistycznych,
  • Przygotowywanie zestawień oraz analiz oraz prawidłowe prowadzenie dokumentacji.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej z branży FMCG
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w Dziale Logistyki
  • Znajomość systemu SAP
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • Zdolności analityczne, umiejętność planowania,
  • Samodzielność,
  • Nastawienie na współpracę.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Umowę o pracę bez okresu próbnego
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji w gronie zaangażowanych współpracowników,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy,
  • Bogaty Fundusz Socjalny (paczki, bony podarunkowe),
  • Ubezpieczenie grupowe na życie finansowane przez pracodawcę

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta pracy, prosimy o przesłanie CV mailem
za pomocą przycisku:

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych  Dz. U.  1997r. Nr 133 poz. 833 z późn. zm.  -  tekst ujednolicony  Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.