Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Logistyki – Program Stażowy

FaureciaO firmie

3 000‐3 500 zł brutto / mies.

Faurecia

Jaworzyńska 297

Legnica

Czy wiesz, że co 3 samochód na świecie zawiera części wyprodukowane w Faurecii?

Nasza specjalność to projektowanie i produkcja elementów wyposażenia samochodowego w czterech kluczowych dziedzinach: technologiach kontroli emisji spalin, fotelach samochodowych, wnętrzach samochodowych, rozwiązaniach IT.
Jak to robimy? Działamy w 37 krajach, gdzie liczba zakładów produkcyjnych osiągnęła już okrągłe 300! Z dumą chwalimy się także 35 ośrodkami badawczo-rozwojowymi i załogą blisko 120 tysięcy Faurecian. W Polsce rozwinęliśmy 10 fabryk. W Grójcu, Gorzowie Wielkopolskim, Legnicy, Wałbrzychu i Jelczu-Laskowicach.

Ale to nie wszystko, bo mamy jeszcze: Centrum Badawczo-Rozwojowe, Finansowe Centrum Usług Wspólnych, Platformę Transportowo-Logistyczną, Centrum Wsparcia IT.

Kierujemy się przyszłością!
Fabryka Młodych Talentów poszukuje:

Główne zadania:

  • Analiza i planowanie potrzeb klienta w celu zapewnienia produkcji (w tym części zamiennych) na wymaganym poziomie
  • Analiza MPM Klienta w celu wdrażania działań optymalizujących
  • Dbałość o terminowe przygotowanie raportów produkcyjnych
  • Kontrola zapotrzebowania klienta oraz wydajności produkcji
  • Przygotowanie informacji o zapasach materiałowych wyrobu gotowego
  • Monitorowanie problemów z klientem i przygotowanie informacji dla magazynu export związanego z załadunkiem transportów
  • Przygotowanie planu zapotrzebowania materiałowego na min. 3 miesiące do wszystkich dostawców zgodnie z zapotrzebowaniem działu
  • Przygotowanie manifestów LISA, forecastu
  • Zarządzanie zmianami inżynieryjnymi (ECR) w logistyce
  • Kontrola i zarządzanie zapasami części kupowanych w magazynie, transporcie i cross - docku
  • Analiza popytu na materiały oraz podejmowanie działań w przypadku odchyleń
  • Monitorowanie sprawności dostawców, doskonalenie oraz zarządzanie ich wydajnościami

Oczekiwania:

  • Wykształcenie: w trakcie studiów
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego- warunek konieczny
  • Dobra znajomość Excel

Oferujemy:

  • Systemy premiowe
  • Opieka medyczna Luxmed
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Stołówka pracownicza
  • Pracowniczy Program Emerytalny (PPE)
  • Świadczenia świąteczne
  • Pakiet szkoleń
  • Nagrody jubileuszowe
  • Karta sportowa Multisport
  • Inne benefity z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy