Młodszy specjalista ds. logistyki

Mid Ocean Logistics Poland Sp. z o.o.

  • Szyb Walenty 91, Ruda Śląska
    Ruda Śląska, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Szyb Walenty 91

Ruda Śląska

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie zespołu specjalistów ds. logistyki

  • pomoc w organizacji transportów

  • ścisła współpraca z przewoźnikami

  • tworzenie dokumentów oraz raportów transportowych

  • kontrola faktur transportach

  • raportowanie o wynikach pracy

Nasze wymagania

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego (min. B1/B2)

  • znajomości MS Office, gł. Excel

  • zdolności interpersonalne i łatwość nawiązywania kontaktów

  • dobra organizacja pracy

  • zaangażowanie, terminowość, dokładność i samodzielność w działaniu

Mile widziane

  • doświadczenie w obszarze logistyki i/lub w łańcuchu dostaw i/lub obsłudze klienta

  • wiedza logistyczna i znajomość zagadnień z obszaru TSL

  • wykształcenie wyższe, logistyczne

To oferujemy

  • zatrudnienie na pełny etat, w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie zasadnicze + premia

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • Program Wsparcia Pracownika (m.in. wsparcie psychologiczne, prawne, finansowe)

  • dofinansowanie do Prywatnej Opieki Medycznej

  • dofinansowanie do systemu Benefit: karta Multisport / Multibilet

  • bezpłatny transport pracowniczy z Chorzowa, Świętochłowic i Rudy Śląskiej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • parking dla pracowników

  • transport pracowniczy

  • Program Wsparcia Pracownika (poradnictwo specjalistyczne)

  • dofinansowanie do obiadów

Dołącz do naszego zespołu i wzbogać swoje CV o nowe doświadczenia.

Mid Ocean Logistics Poland jest częścią międzynarodowej grupy Midocean, z centralą w Holandii. Jesteśmy wiodącym dostawcą produktów reklamowych w Europie.

W Rudzie Śląskiej zlokalizowane jest serce naszej organizacji – zakład produkcyjny (drukarnia) oraz centrum logistyczne. Wykonujemy nadruki na produktach reklamowych w ponad 15 różnych technikach, m.in. sitodruk, tampodruk, grawerowanie laserem, druk cyfrowy.

Przewiń do profilu firmy