Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Logistyki

Sanofi-Aventis Sp. z o.o.O firmie

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne realizowanie zakupów surowców i materiałów opakowaniowych w oparciu o plany produkcji

  • Koordynowanie współpracy z dostawcami w zakresie dostaw materiałów

  • Analiza przyszłych potrzeb materiałowych

  • Sporządzanie zamówień na materiały produkcyjne w systemie SAP

  • Prowadzenie reklamacji związanych z dostawami materiałów

  • Aktualizowanie i utrzymywanie prawidłowych danych materiałów w SAP

  • Kontrolowanie zgodności faktur dostawców z zamówieniami i wyjaśnianie niezgodności w tym zakresie

  • Analizowanie poziomu zapasów magazynowych i utrzymywanie go w wyznaczonych zakresach

  • Współuczestniczenie w opracowywaniu planów produkcji

  • Kontrola terminów ważności materiałów znajdujących się w magazynie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Dobre zdolności analityczne – dane wykorzystywane w procesach zaopatrzeniowych

  • Dobre zdolności komunikacyjne oraz umiejętność współpracy w zespole

  • Język angielski w stopniu umożliwiającym swobodne komunikowanie się, prowadzenie korespondencji handlowej i czytanie dokumentów

  • Dokładność i systematyczność

  • Aktywne podejście do rozwiązywania bieżących problemów

  • Dobra znajomość MS Office

  • Chęć podnoszenia kwalifikacji i uczenia się nowych rzeczy

  • Doświadczenie w pracy w dziale zakupów lub zaopatrzenia będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej organizacji, której kultura opiera się na wartościach, takich jak odwaga, szacunek, współpraca i uczciwość

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w rekrutacjach wewnętrznych prowadzonych w Sanofi w Polsce i na świecie oraz swobodny dostęp do bazy wiedzy rozwojowej

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjny pakiet benefitów obejmujący m.in. opiekę medyczną dla pracowników i członków ich rodzin, pracowniczy program ubezpieczenia emerytalnego, ubezpieczenie na życie, wachlarz benefitów z funduszu socjalnego w tym kartę Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Sanofi-Aventis Sp. z o.o.

Sanofi jest międzynarodową firmą farmaceutyczną z siedzibą w Paryżu, specjalizującą się w badaniach, rozwoju, produkcji i sprzedaży leków innowacyjnych, szczepionek, leków stosowanych w chorobach rzadkich, leków bez recepty (OTC), produktów w zakresie pielęgnacji zdrowia (Consumer Healthcare). Sanofi w Polsce jest zorganizowana w 4 następujące Business Unity: Specialty Care (Sanofi Genzyme); General Medicines; Vaccines (Sanofi Pasteur); Consumer Healthcare.

Jesteśmy dumni z uhonorowania naszej firmy tytułami Top Employer Polska 2021 i Top Employer Global 2021!

Przewiń do profilu firmy