Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Logistyki

Sanofi

  • Lubelska 52, Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Sanofi

Lubelska 52

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne organizowanie wysyłek produktów wytwarzanych w zakładzie produkcyjnym w Rzeszowie do centrów dystrybucyjnych

  • Opracowywanie harmonogramów wysyłek produktów

  • Koordynowanie współpracy z firmami transportowymi

  • Regularne analizowanie zapotrzebowania na wysyłki produktów w długim okresie

  • Sporządzanie rezerwacji na dostawy produktów w centrach dystrybucji

  • Opracowywanie dokumentacji związanej z wysyłkami produktów

  • Planowanie i nadzorowanie załadunków w magazynie

  • Prowadzenie reklamacji związanych z wysyłkami produktów

  • Aktualizowanie i utrzymywanie prawidłowych danych w systemie SAP

  • Analizowanie poziomu zapasów magazynowych oraz terminów ważności produktów pod kątem planowania wysyłek

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: logistyka, ekonomia lub pokrewne

  • Doświadczenie w pracy w dziale logistyki (zaopatrzenie, planowanie dostaw, transport) będzie mile widziane

  • Znajomość systemu SAP – moduły związane z gospodarką materiałową będzie mile widziana

  • Dobra znajomość j. angielskiego

  • Dobrze rozwinięte zdolności analityczne i planowania

  • Dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz umiejętność współpracy w zespole

  • Dokładność i systematyczność, aktywne podejście do rozwiązywania bieżących problemów

  • Dobra znajomość MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

  • Chęć podnoszenia kwalifikacji i uczenia się nowych rzeczy

Mile widziane

  • Doświadczenie w środowisku międzynarodowym będzie mile widziane

To oferujemy

  • Międzynarodowe środowisko pracy, w którym możesz rozwijać swój talent oraz realizować pomysły i innowacje w ramach kompetentnego zespołu

  • Dostęp do wewnętrznych procesów rekrutacyjnych w Polsce i na świecie - możesz stworzyć własną ścieżkę kariery w Sanofi

  • Umowa o pracę na czas określony

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń obejmujący opiekę medyczną dla pracowników i członków ich rodzin; pracowniczy program ubezpieczeń emerytalnych, ubezpieczenie na życie, zakres świadczeń z ZFŚS (w tym karta Multisport), bezpłatny lunch

  • Program Pomocy dla Pracowników (wsparcie zdrowia psychicznego, doradztwo prawne i finansowe)

  • Płatny urlop rodzicielski neutralny pod względem płci

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Sanofi

W Sanofi różnorodność i inkluzywność mają fundamentalne znaczenie dla tego, jak działamy i są osadzone w naszych podstawowych wartościach. Zdajemy sobie sprawę, że aby naprawdę wykorzystać bogactwo, jakie przynosi różnorodność, musimy zarządzać przez integrację i aktywnie tworzyć miejsce pracy, w którym różnice mogą być rozwijane i wykorzystywane do polepszania życia naszych współpracowników, pacjentów i klientów. Szanujemy i doceniamy różnorodność naszych pracowników, ich doświadczenie i pochodzenie oraz zapewniamy wszystkim równe szanse rozwoju.

Przewiń do profilu firmy