Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. logistyki

ADM SzamotułyO firmie

  • Szamotuły

    Szamotuły, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Administracja i procesowanie dokumentacji logistycznej dotyczącej dostaw rzepaku, zbóż, olejów i śrut

  • Kontakt z dostawcami i odbiorcami towarów

  • Kontakt z dostawcami usług (w tym transportu lub magazynowania)

  • Zadania związane z rozliczaniem kontraktów zakupowych i sprzedażowych

  • Zadania związane z planowaniem produkcji

  • Monitoring oraz raportowanie związane ze stanami magazynowymi surowców oraz produktów

  • Praca w systemach logistycznych/planistycznych, biznesowych oraz administracyjnych

  • Uczestnictwo w projektach optymalizacji biznesu

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego

  • Dobrej znajomości języka angielskiego

  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, szczególnie MS Excel

  • Rzetelności i aktywnej postawy w pracy

  • Bardzo dobrej komunikacji i umiejętności pracy w zespole

  • Chęci rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie będącej światowym liderem w swojej branży

  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym i doświadczonym zespole

  • Umowę o pracę i bogaty pakiet benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dopłata do okularów korekcyjnych

ADM Szamotuły

W obliczu rosnącej liczby ludności na świecie, rośnie także zapotrzebowanie na wysokogatunkową żywność, pasze dla zwierząt hodowlanych, produkty przemysłowe oraz paliwa alternatywne. Jako jedna z wiodących światowych firm w branży rolno-spożywczej, ADM odgrywa kluczową rolę w realizacji tych potrzeb ludzkości. Wytwarzamy składniki do produkcji żywności, pasze oraz komponenty paszowe dla zwierząt, biopaliwa oraz inne produkty, z których korzystają producenci na całym świecie zapewniając lepsze życie dla milionów ludzi na wszystkich kontynentach. Dzięki 32,000 pracownikom obsługującym naszych klientów w ponad 160 krajach na całym świecie, globalnej sieci pozyskiwania surowców, która obejmuje ponad 500 lokalizacji, 250 zakładom produkcyjnym, 38 centrom innowacyjności oraz jednej z najbardziej rozwiniętej na świecie sieci logistycznej dostarczamy plony do Waszych domów.

Przewiń do profilu firmy