Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Logistyki

ITP S.A.O firmie

  • Modularna 11a, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

ITP S.A.

Modularna 11a

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • planowanie oraz koordynacja procesu dostaw urządzeń do klientów (planowanie tras),

  • nadzór nad procesem kompletacji towarów dla klientów,

  • organizowanie i nadzorowanie pracy zespołu oraz procesu dostaw,

  • reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami i dostawcami,

  • dbanie o wysoką jakość i terminowość realizowanych dostaw i zleceń,

  • zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentacji,

  • współpraca z innymi działami,

  • współpraca z magazynem w zakresie obiegu i kontroli dokumentów,

  • reagowanie na bieżące trudności, proponowanie rozwiązań,

  • współpraca z firmami kurierskimi i spedycjami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • zdolność logicznego, analitycznego myślenia,

  • sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania i ustalania priorytetów,

  • umiejętność pracy pod presją,

  • odpowiedzialność i wysoka kultura osobista,

  • zdolność elokwentnego wypowiadania się,

  • zdolność technicznego myślenia będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę z dużą dozą samodzielności i odpowiedzialności w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • dofinansowanie opieki medycznej, karty sportowo – rekreacyjnej oraz ubezpieczenia na życie,

  • pracę zlokalizowaną przy ulicy Modularnej 11a.

ITP S.A.

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU NAJLEPSZYCH SPECJALISTÓW ITP SA

ITP S.A. to firma zajmująca się dystrybucją najwyższej klasy urządzeń do zabiegów w zakresie Medycyny Estetycznej, Kosmetologii i Chirurgii Plastycznej. Firma jest również Producentem pierwszych na rynku wypełniaczy organicznych. Naszą misją jest dostarczanie pacjentom, a zarazem swoim klientom, nowoczesnych, efektywnych i bezpiecznych rozwiązań służących poprawie zdrowia, wyglądu i jakości życia.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.