Mera Metal S.A.

Młodszy Specjalista ds. Logistyki

Mera Metal S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 19 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesów zakupowych

  • Monitorowanie terminowości dostaw

  • Pozyskiwanie nowych dostawców w kraju i za granicą

  • Utrzymywanie oraz rozwijanie relacji z obecnymi dostawcami

  • Przeprowadzanie wycen oraz analiz kosztów na potrzeby ofertowania

  • Administrowanie dostaw materiałów oraz rozliczanie zrealizowanych zleceń produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Preferowane wykształcenie wyższe

  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z partnerami biznesowym

  • Samodzielność, dokładności oraz umiejętność pracy w zespole

  • Nastawienie na osiągnięcie wyników, kreatywność

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, znajomość systemów ERP będzie dodatkowym atutem

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Gotowość do rozwoju umiejętności i poszerzenia wiedzy w branży zgodnie z profilem działalności Firmy

To oferujemy

  • Praca na pełny etat

  • Możliwość nabycia cennego doświadczenia

  • Uczestniczenie w ciekawych projektach we współpracy z dużymi markami

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

MERA METAL Spółka Akcyjna o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i europejskim, z wieloletnim doświadczeniem w obróbce plastycznej blach i profili metalowych, specjalizująca się w mało- i średnio gabarytowych konstrukcjach stalowych (produkty własne i kooperacyjne), rozwijająca współpracę z nowymi klientami na rynkach europejskich, poszukuje do swojego zakładu w Warszawie osoby na stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Logistyki.

Przewiń do profilu firmy