Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Logistyki

eService Sp. z o.o.O firmie

  • Jana Olbrachta 94, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

eService Sp. z o.o.

Jana Olbrachta 94

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola stanów magazynowych, w szczególności: odpowiedzialność za zapewnienie komponentów do kompletacji zestawów POS, rekomendowanie zakupu urządzeń, planowanie nowych dostaw),

  • Współpraca z magazynami zewnętrznymi w zakresie kompletacji i spedycji urządzeń,

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie terminowości i jakości wysyłanych przesyłek,

  • Bieżący kontakt z firmami zewnętrznymi (dostawca sprzętu, firma serwisująca) w celu ustalania szczegółów operacyjnych,

  • Współpraca logistyczna z zagranicznymi kooperantami, w tym przygotowywanie raportów cyklicznych.

Nasze wymagania

  • doskonała znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Access oraz Outlook) – warunek konieczny,

  • min. wykształcenie średnie,

  • mile widziana znajomość języka angielskiego (poziom B1),

  • mile widziane roczne doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • mile widziana znajomość specyfiki terminalowe,

  • samodzielność w działaniu, otwartość, komunikatywność i proaktywna postawa w działaniu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • świętowanie urodzin

Dołącz do nas i rozwijaj się w międzynarodowym środowisku EVO Payments International

Jesteśmy najszybciej rozwijającą się firmą w obszarze transakcji bezgotówkowych w kraju, a także największym agentem rozliczeniowym w Europie Środkowej. Procesujemy blisko 1,5 mld transakcji bezgotówkowych rocznie.

Poszukujemy osob

Przewiń do profilu firmy