Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Logistyki

Sunday Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Zlecanie pakowania towaru na magazynie

  • Ustalanie tras ze spedytorami

  • Wysyłka towarów do klientów, ekip montażowych

  • Kontakt z klientem w celu ustalania terminu odbiorów towaru

  • Tworzenie dokumentów magazynowych PZ/WZ

  • Współpraca z działem serwisu

Nasze wymagania

  • Dobra organizacja pracy, samodzielność i komunikatywność

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętność efektywnego komunikowania się oraz pracy w zespole

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w logistyce lub transporcie

  • Doświadczenie w obsłudze klienta

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii

  • Możliwość wyboru dogodnej formy zatrudnienia – umowa o pracę lub B2B (sam decydujesz!)

  • Niezbędne narzędzia do pracy tj.: laptop, telefon

  • Dofinansowanie do karty MultiSport oraz opieki zdrowotnej PZU

  • Pracę pełną wyzwań, dającą satysfakcję na co dzień - z pewnością nie będziesz narzekać na nudę

  • Możliwość realnego awansu w strukturach firmy

  • Długofalową współpracę opartą na partnerstwie

  • Dogodną lokalizację w samym centrum biznesowym (Mokotów)

  • Świeże owoce, pyszną kawę i świetny zespół, który działa wspólnie!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Sunday Polska Sp. z o.o.

Sunday Polska jest jednym z największych liderów rozwoju rynku fotowoltaicznego w Polsce. Zasilamy polskie domy energią ze słońca już od 6 lat. Zaufało nam kilka tysięcy klientów na terenie całego kraju, którym zamontowaliśmy blisko 180 000 paneli i dostarczyliśmy instalacje o mocy ponad 60 MW.

Dołącz do najbardziej energetycznego teamu i twórz z nami ekologiczny świat przyszłości! Rekrutujemy online!

Przewiń do profilu firmy

Dołącz do lidera na rynku OZE!