Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Logistyki

Bestpharma Sp. z o.o.

Targowa 67

Praga-Północ

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Znajomość INCOTERMS i zasad funkcjonowania transportu międzynarodowego

  • Znajomość SENT oraz INTRASTAT

  • Organizacja transportu międzynarodowego – obszar morski, kolejowy, lotniczy

  • Organizacja transportu krajowego

  • Wsparcie zespołu w bieżących zadaniach związanych z realizacją procesu dostaw morskich, lotniczych i drogowych

  • Realizacja procesów związanych z importem towarów

  • Współpraca z agencjami celnymi: pozyskiwanie oraz sprawdzanie poprawności dokumentów importowych, przygotowywanie dokumentów do odpraw celnych w imieniu i na rzecz spółki

  • Kontakt telefoniczny z klientami, firmami i partnerami biznesowymi

  • Prowadzenie korespondencji i rozmów z kontrahentami w języku angielskim

  • Negocjowanie warunków cen towarów i dostaw

  • Kontrola stanów magazynowych spółki

  • Współpraca ze wszystkimi Działami w spółce

  • Aktywne reagowanie na pojawiające się problemy i poszukiwanie rozwiązań

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane logistyka, zarządzanie)

  • Minimum rok doświadczenia w obszarze związanym transportem/logistyką

  • Znajomość zagadnień transportu morskiego, drogowego oraz lotniczego

  • Umiejętność organizacji odpraw celnych importowych

  • Znajomość dokumentacji importowej

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym programu Excel

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • Komunikatywność, samodzielność, otwartość

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność nadawania priorytetów zadaniom i pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Ubezpieczenie na życie

  • Nauka j. hiszpańskiego w biurze

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Spotkania integracyjne

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów

  • Elastyczny czas pracy

  • Zatrudnienie od 02.2021

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Firma Bestpharma działa na rynku surowców spożywczych i farmaceutycznych od 12 lat. Importujemy surowce do produkcji leków i suplementów diety z każdego zakątka kuli ziemskiej. Ponadto od ponad 7 lat wytwarzamy własne surowce do produkcji suplementów diety. Nasze wieloletnie doświadczenie w technologii produkcji, imporcie oraz logistyce staramy się przekuwać na sukces naszych klientów.

Przewiń do profilu firmy