Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. logistyki

OZPRO OKARSKI NAJDZIŃSKI BRZEZIŃSKA-JAGUSZ sp.j.

5 0007 000 brutto / mies.
  • Postępu 15, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Postępu 15

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Stała współpraca i komunikacja z zespołem w tematach z zakresu szeroko pojętej logistyki i administracji

  • Prowadzenie dokumentacji, korespondencji, przygotowywanie raportów

  • Wprowadzanie dokumentów do programu magazynowo/księgowego

  • Kontakt z magazynem zewnętrznym

  • Kontakt z przewoźnikami

  • Kontakt z księgowością

  • Kontakt z kontrahentami w zakresie administracyjno-logistycznym

Nasze wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, dodatkowa znajomość innego języka będzie atutem

  • Dobra organizacja pracy

  • Systematyczność oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Umiejętność współpracy z innymi pracownikami

  • Asertywność i pewność w działaniu

  • Dobra znajomość programów MS Excel/Word/Outlook

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość programu Symfonia 2.0

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Doskonalenie swoich umiejętności w gronie doświadczonego zespołu

  • Ciekawą i dynamiczną pracę

  • Możliwości rozwoju i budowania swojej kariery w środowisku międzynarodowym

  • Po okresie roku możliwość rozwoju w dziale handlowym, na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży lub zakupów

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę w nowoczesnym biurze na Mokotowie

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę NA PEŁEN ETAT

  • Przyjazne środowisko pracy oraz odpowiednie narzędzia pracy

O nas

Nasza firma to specjalista w rynku GSM. Swoją wiedzę i znajomość rynku buduje od 2012 roku. Dzięki temu udało się stworzyć i rozwinąć godną zaufania polską firmę zajmującą się sprzedażą urządzeń mobilnych znanych marek.

Założyciele firmy posiadają rozległą specjalistyczną wiedzę, wynikającą z ich ponad piętnastoletniego doświadczenia w branży.