Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. logistyki

Podravka Polska Sp. z o.o.

Cypryjska 72

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wykorzystanie praktycznej wiedzy z zakresu procesów logistycznych i obsługi klienta

  • zapewnienie ciągłości dostępności towarów oraz odpowiedniego poziomu zapasów

  • koordynacja realizacji zamówień, analiza zmienności zamówień i prognoz, przygotowanie i przeprowadzenie wysyłek

  • optymalizacja procesu dostaw

  • bieżąca współpraca z Klientami, Dostawcami, oraz działami wewnątrz firmy

  • analiza procesów logistycznych, opracowywanie usprawnień oraz ich wdrażanie

Nasze wymagania

  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne

  • umiejętność pracy w zespole

  • wykształcenie wyższe lub w czasie studiów (mile widziane kierunki logistyczne)

  • pierwsze doświadczenia w pracy w dziale obsługi klienta

  • podstawowa wiedza z zakresu operacji logistycznych

  • mile widziana znajomość programu SAP

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego – mile widziana

  • wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i komunikacyjne

To oferujemy

  • pracę w zgranym, przyjaznym środowisku

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • pracę samodzielną i pełną wyzwań

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)

  • owocowe poniedziałki