Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Logistyki

Warsaw Numerical Control Sp. z o.o.

Aleja Krakowska 110/114

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa Klientów,

  • Przyjmowanie zamówień oraz monitorowanie statusu realizacji,

  • Przygotowanie dokumentów sprzedażowych zgodnie z obowiązującymi zasadami i procedurami w firmie,

  • Przyjmowanie reklamacji oraz ich obsługa,

  • Organizowanie transportu oraz optymalizacja kosztów,

  • Tworzenie zamówień do podwykonawców oraz monitorowanie realizacji,

  • Zarządzanie wycenami oraz przygotowanie odpowiedniej dokumentacji zgodnie z procedurami,

  • Tworzenie oraz usprawnianie standardów/procedur obowiązujących w firmie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe mile widziane kierunki: transport, logistyka

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • Dobra znajomość obsługi MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

  • Zdolności analityczne,

  • Otwartość, elastyczność i umiejętność pracy w zespole,

  • Dobra organizacja pracy własnej,

  • Doświadczenie w pracy w przemyślę lotniczym, motoryzacyjnym będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Możliwość rozwijania swoich kompetencji na samodzielnym stanowisku,

  • Elastyczny grafik pracy,

  • Pakiet szkoleń,

  • 2x do roku bony na święta,

  • soki, pyszną kawę, herbatę, ciastka, owoce,

  • Dofinansowanie do zajęć sportowych,

  • Brak dress code'u,

  • Dofinansowania do kursów/szkoleń,

  • Bezpłatny parking,

  • Przyjazną atmosferę.

O nas

WARSAW NUMERICAL CONTROL SP. Z O. O. to joint venture między Grupą Le Piston Français (Francja) i Sevilla Control (Hiszpania), jest przedsiębiorstwem przemysłowym działającym w branży lotniczej. Firma położona jest na terenie kompleksu przemysłowego PZL Warszawa-Okęcie na lotnisku w Warszawie. WNC produkuje elementy mechaniczne dla przemysłu lotniczego.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Warsaw Numerical Control Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Jednocześnie potwierdzam, że zapoznałem/łam się z informacjami dotyczącymi Administratora Danych i przysługującymi mi prawami zamieszczonymi pod ogłoszeniem”.