Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Logistyki

Selena SAO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i koordynowanie dostaw krajowych,

  • Współpraca z dostawcami i kontrola terminowości zamówień od dostawcy,

  • Planowanie zakupów i kontrola stanów magazynowych,

  • Odpowiedzialność za realizację i terminowość zakupu,

  • Odpowiedzialność za aktualizację potrzeb zakupowych zależnych od zmienności popytu,

  • Przygotowywanie okresowych raportów i analiz, tworzenie prognoz zakupowych,

  • Współpraca z operatorami magazynów zewnętrznych, planowanie załadunków,

  • Obsługa dokumentowa procesu zakupowego,

  • Inicjowanie działań w zakresie oszczędności kosztów zakupowych,

  • Zapewnienie efektywności procesów logistycznych.

Nasze wymagania

  • Ukończone studia wyższe lub w trakcie nauki,

  • Znajomość zagadnień logistycznych,

  • Wiedza z zakresu optymalizacji procesów logistycznych,

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (tworzenie zestawień i analiz),

  • Zdolności analityczne, komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,

  • Umiejętność pracy zespołowej.

To oferujemy

  • Szkolenia i wsparcie w realizacji zadań,

  • Opiekę medyczną,

  • Ubezpieczenie grupowe w PZU,

  • Dofinansowanie do karty MultiSport,

  • Kurs językowy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Selena SA

Selena - dostawca szerokiej gamy produktów chemii budowlanej przeznaczonych dla profesjonalistów i użytkowników indywidualnych.

Przewiń do profilu firmy