Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Logistyki

XTG SA

  • Rakietowa 37, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

XTG SA

Rakietowa 37

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • obsługa giełd transportowych (wyszukiwanie i zlecanie transportów, nadzór nad dokumentacją),

  • współpraca z przewoźnikami i kierowcami (firmy kurierskie , zagraniczni forwaderzy, spedytorzy),

  • obsługa systemu Comarch ERP ( przyjęcia towaru na stan, fakturowanie, przesunięcia międzymagazynowe),

  • współpraca z agencjami celnymi ( zlecanie odpraw, kontrola dokumentacji, zgłaszanie korekt),

  • obsługa dokumentacji magazynowej (weryfikacja poprawności, wyjaśnianie rozbieżności, archiwizacja).

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe - mile widziane,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku - minimum 1 rok,

  • komunikatywność, dyspozycyjność, dobra organizacja pracy,

  • dobra znajomość języka angielskiego (minimum poziom B2),

  • znajomość systemu Comarch – mile widziana.

To oferujemy

  • umowa o pracę lub forma współpracy na zasadzie B2B,

  • konkurencyjne wynagrodzenie,

  • szkolenia, rozwój zawodowy i możliwość awansu,

  • pakiet benefitów (multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),

  • praca w międzynarodowym, dynamicznym środowisku,

  • możliwość pracy zdalnej,

  • praca od poniedziałku do piątku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

XTG SA

Witaj, a właściwie… cześć! Jak Ci mija dzień? Jeżeli właśnie teraz szukasz nowego planu na siebie, nie zwlekaj i dołącz do REWOLUCJI TECHNOLOGICZNEJ XTG!

Obecnie tworzy ją już prawie 100 pracowników (i ciągle rośniemy) zauroczonych w niekorporacyjnym klimacie naszej pracy. Od wielu lat specjalizujemy się w dystrybucji sprzętu IT oraz fotowoltaice, z powodzeniem tworząc globalne centrum zakupowe zaopatrujące Klientów w Polsce, jak i na świecie. Codziennie witamy się i pozdrawiamy w kilkunastu językach, wspólnie budując miejsce pracy, gdzie każdy czuje się ważny i doceniony. To jak pracujemy docenili między innymi redaktorzy BRANDS IT, przyznając nam tytuł Najlepszego Pracodawcy Roku! Więcej o nagrodzie oraz o nas znajdziesz na stronie http://www.xtg.pl/.

Przewiń do profilu firmy