Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. logistyki z j. niemieckim

Volkswagen Group Services sp. z o.o.O firmie

  • podkarpackie
    podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Udział w procesie zakupowym, w szczególności przygotowanie zapytań o zdolności produkcyjne i kontrola danych w aplikacji INCA
  • Wyjaśnianie i opracowywanie zapytań i zleceń klientów, w szczególności międzynarodowa współpraca i koordynacja zadań z działami marek i regionów koncernu
  • Analiza i kontrola zdolności produkcyjnych w stosunku do zapotrzebowania, w oparciu o dostępne dane oraz ocena danych w systemach i wsparcie w opracowywaniu krytycznych części
  • Udział w projektach i ich koordynacja również poprzez udział w spotkaniach międzydziałowych
  • Przygotowywanie analiz, prezentacji i statystyk w celu identyfikacji optymalizacji w procesach zakupowych oraz w procesach wewnątrzzespołowych.

Nasze wymagania

  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (Junior)
  • Znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie pozwalająca na swobodną komunikację (min. B2) - warunek konieczny
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • Umiejętności komunikacyjne, organizacyjne i analitycznego myślenia
  • Samodzielny oraz ustrukturyzowany sposób pracy.

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Umowę o pracę z 3-miesięcznym okresem próbnym, następnie, jeżeli obie strony będą zadowolone ze współpracy, umowa na czas nieokreślony
  • Otwarte i przyjazne środowisko pracy
  • Uczestniczenie w budowaniu nowego zespołu w nowym projekcie
  • Możliwość rozwoju kariery w dynamicznej organizacji
  • Atrakcyjny pakiet benefitów.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • inicjatywy dobroczynne

Kapazitätsmanagementteam to zespół zarządzania zdolnościami produkcyjnymi, który wspiera procesy zakupowe w całym koncernie.

W tym zadaniu jesteśmy zorientowani na proaktywne i sprawne działanie, aby zapewnić optymalną współpracę z klientem. Wraz z markami i regionami koncernu, a także wspierającymi działami i systemami, działamy w celu zapewnienia jakości danych w systemach oraz zebrania informacji o zdolnościach produkcyjnych międzynarodowych dostawców.

Volkswagen Group Services sp. z o.o.

Volkswagen Group Services sp. z o.o. powstało w kwietniu 2016 roku w Poznaniu jako AutoVision Polska, centrum kompetencji z obszaru księgowości (Competence Centre Accounting) . W grudniu 2017 roku organizacja rozpoczęła działalność pod nową nazwą nawiązującą bezpośrednio do tradycji marki. Z główną siedzibą zlokalizowaną w centrum Poznania Volkswagen Group Services skupia się na usługach księgowych dla innych europejskich spółek Volkswagen w ramach trzech obszarów: Księgi Głównej, Należności i Zobowiązań. Dodatkowo z powodzeniem rozwija obszary pozaksięgowe, takie jak: Commercial Services, Business Operation Services (Consulting, Data Engineering, Procurment & Business Services) oraz Engineering.

Młodszy Specjalista ds. logistyki z j. niemieckim, podkarpackie